در این مقاله قصد داریم به شما کمک کنیم هنگام انتخاب دستگاه تصفیه آب، چه عوامل مختلفی را باید در نظر بگیرید.اینکه آیا اصلا به استفاده از این دستگاه نیاز دارید یا خیر؟

 

انتخاب های برتر ما

به طور کلی بهترین : دستگاه تصفیه آب رومیزی آکواپرو

یک تصفیه کننده انقلابی که با ترکیب فناوری جدید که در روی سینک نصب می شود، رفاه خانواده شما را بهبود می بخشد. با قابلیت های زیاد ، بدانید که کاملاً ارزشش را دارد.

بهترین بودجه : دستگاه تصفیه آب 7مرحله AQUA OX

از بین تمام گزینه های موجود در لیست بهترین تصفیه کننده ها برای خانه، این یکی مقرون به صرفه ترین و جیب پسندترین است که همچنین ظرفیت ذخیره سازی زیادی دارد و از همه مهمتر فیلتر های با کیفیت و قطعات درجه 1 که رو آن نصب شده است.

بهترین کارآمد : دستگاه تصفیه آب 8 مرحله آکواپرو

8 مرحله RO + به طور کلی یک انتخاب شگفت انگیز و در حد بودجه است. 

محصولات آکواپرو علیرغم داشتن طراحی سنتی معمولاً به دلیل براق بودنشان شناخته می شوند. این زبان طراحی شبیه چیزی نیست که به زودی تغییر کند و ما عاشق این واقعیت هستیم. غول فناوری تایوانی به تازگی محصول جدیدی را تحت حمایت مالی جمعی با طراحی جالب عرضه کرده است. محصولی که با نام دستگاه تصفیه آب رومیزی آکواپرو و با مدل CTFLO-ROP3 شناخته می شود. با قیمت 8 میلیون تومان به فروش می رسد. و یکی از پر فروش ترین سیستم های تصفیه آب خانگی به شمار می رود.

این واقعیت را نمی توان انکار کرد که منابع آبی در اختیار ما تحت فشار شدید قرار دارند زیرا آب در حال کمیاب شدن است. با توجه به اینکه اکثر منابع آب به راحتی آلوده می شوند، داشتن دستگاه تصفیه آب در منزل ضروری است.در این مقاله میخواهیم بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را به شما معرفی کنیم.

جهت ارسال عکس به واتس آپ می توانید از طریق لینک زیر اقدام فرمائید

09101555580