کدام دستگاه تصفیه آب را انتخاب کنیم؟

نوشته شده توسط: AQUAPROFILTER انتشار یافته در: دستگاه تصفیه آب تاریخ ایجاد: 2018-07-16 تعداد بازدید: 833
بسیاری از افراد که قصد خرید تصفیه آب را دارند، با توجه به زیاد شدن مارک های دستگاه های تصفیه آب برای خرید و انتخاب این دستگاه ها دچار سردرگمی می شوند. تنها با یک پرس و جو و یا سرچ ساده، تعداد زیادی دستگاه تصفیه آب در انواع و مارک های مختلف به مشتری پیشنهاد می شود. احتمالا یکی از مهمترین سوالاتی که مشتریان از خود می پرسند، این باشد که:"کدام دستگاه تصفیه آب را انتخاب کنیم؟" و یا  "بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی کدام است؟

 
در این مقاله، قصد داریم تا چند روش و نکته در خصوص انتخاب دستگاه تصفیه آب مناسب به مخاطبان محترم ارائه دهیم تا شاید بتواند کمکی در انتخاب بهترین مارک تصفیه آب خانگی به آنها باشد:

جستجو-در-اینترنت
متأسفانه در بازار فعلی این محصولات، تعدادی مارک و برند معتبر وجود دارد اما تعداد بسیار زیادی نیز برند متفرقه با ظاهر مشابه و قیمت پائین تر دیده می شود. یکی از بهترین روش های ساده و کم هزینه تشخیص بهترین مارک تصفیه آب خانگی و خرید آن در مرحله اول این است که شما حتماً نام برند دستگاه را در موتورهای جستجوی اینترنتی مانند  گوگل، جستجو کنید و به دنبال این باشید تا سایت اصلی کارخانه سازنده (نه سایت فروشنده ایرانی) را پیدا کرده و ببینید آیا این مارک، وجود خارجی دارد یا خیر. همواره در نظر داشته باشید که امروزه تقریباً تمامی تولید کنندگان معتبر خارجی این محصولات، دارای وب سایت معرفی شرکت خود هستند. اگر با جستجو در اینترنت، متوجه شدید که مارک معرفی شده، وب سایت اصلی ندارد، در معتبر بودن آن شک کنید.

 
پرسش از مشاورین و فروشندگان متخصص و مطمئن در بازار
یکی دیگر از راه های شناسایی بهترین مارک تصفیه آب خانگی ‏نسبت به سایر مارکهای متفرقه، پرسش از فروشندگان و همینطور مشاورینی است که دارای تخصص و تجربه کافی در این خصوص هستند و می توانند صادقانه شما را راهنمایی کنند. ممکن است شما در اطراف خود از این دسته فروشندگان و یا شرکتها سراغ داشته باشید.

پرسش از سایر کسانی که از دستگاه استفاده کرده اند
معمولاً یک برند خوب، کیفیت خود را در طول زمان نشان می دهد. اگر فرد یا افرادی در اطرافیان شما هستند که از یک دستگاه تصفیه آب خانگی سالها استفاده کرده و از آن راضی اند، پیشنهاد آنها می تواند برای شما راهگشا باشد.

توجه به قیمت
همواره به این نکته توجه کنید که مزیت یک برند خوب، کیفیت آن است و نه قیمت. دستگاه تصفیه آب خانگی با برند معتبر در هر کشوری، حدود هزینه تمام شده خود را داشته و پس از حمل، گمرک، ترخیص و انبارداری به دست مشتری می رسد. لذا اگر مشاهده کردید دستگاهی نسبت به چند مارک معتبر، دارای قیمت بسیار پایین تری است، حتماً به آن شک کنید. شما باید این نکته را در نظر داشته باشید که درست است که شاید هزینه اولیه خرید بهترین مارک تصفیه آب خانگی ‏کمی بالاتر باشد، اما خرید دستگاه با کیفیت پایین و ارزان، در آینده برای شما هزینه های مختلفی را در پی خواهد داشت که می توان به چند مورد آن اشاره کرد:

خدمات و گارانتی ضعیف
عدم پشتیبانی مناسب در زمان تعویض فیلترها 
عمر کم پمپ و سوختن آن و عدم وجود ضمانت مناسب
کیفیت ممبران و طول عمر آن
شرکت آکواپرو دارای نمایندگی فروش محصولات و دستگاه های تصفیه آب خانگی AQUAPRO تایوان است که نزدیک به دو دهه از فعالیتش در کشورمان میگذرد.

با توجه به تنوع دستگاه های تصفیه آب خانگی AQUAPRO تایوان،بهترین و پرفروش ترین مدلهای این برند را به شما معرفی می کنیم تا شما را در تصمیم گیری برای انتخاب و خرید آنها کمک کرده باشیم:

دستگاه تصفیه آب 7مرحله آکواپرو AQUAPRO AP800S

دستگاه تصفیه آب | بهترین دستگاه تصفیه آب دستگاه تصفیه آب رومیزی | دستگاه تصفیه آب 7مرحله